Wczesne oznaki starzenia

UTRZYMAJ SWÓJ MŁODZIEŃCZY BLASK

Dbanie o skórę, którą masz teraz, jest niezbędne i konieczne. gwarantujemy, że podziękujesz sobie za kilka lat.

Typowe problemy z wczesnymi oznakami starzenia

ZMARSZCZKI


NIERÓWNY KOLORYT SKÓRY


SUCHOŚĆ


SZARZYZNA

Dzięki kremom AgeDefense i Infinity moja skóra odzyskała dawny blask, a ja pewność siebie! Znajomi pytają o numer do kosmetologa, to wasz produkt działa takie cuda. Kocham!
ANETA

Twoje remedium na wczesne oznaki starzenia

Najczęściej zadawane pytania

Posiadamy ofertę produktów profesjonalnych, których skuteczność została potwierdzona klinicznie.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego efektu rozświetlenia oraz rewitalizacji zalecamy ampułki Casmara Age Complex.

Natomiast do codziennej rutyny pielęgnacyjnej zalecamy wdrążyć superkoncentrat Rose D-tox oraz/lub krem Age Defense

Pierwsze zmarszczki mogą pojawiać się już około 25. roku życia. Nie ma powodu, by nie stosować kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Trzeba tylko pamiętać, żeby wybrać kosmetyk odpowiedni dla swojego wieku. Kosmetyki dla osób 25+ zawiera składniki przeciwstarzeniowe w mniejszych stężeniach niż dla osób w wieku 50+.

Tak, i to całkiem spora. Kremy na dzień zwierają filtry chroniące przed przyspieszającym procesy starzenia promieniowaniem UV. Mają także lżejszą konsystencję. Kremy na noc zawierają więcej składników odżywczych i regenerujących (szczególnie te dla osób w wieku 50+). Wynika to z tego, że w nocy skóra szybciej wchłania znajdujące się w kremach substancje, a to przekłada się na jej lepszą regenerację.

Dla skóry z wczesnymi oznakami starzenia zalecamy użycie lekkich superkoncentratów lub serum na noc zamiast kremów aby nie obciążyć młodej skóry i pobudzić ją do regeneracji w nocy.

Nie zalecamy ze względu na to, iż produkty dla skór dojrzałych często zawierają w sobie składniki silnie nawilżające takie jak np. kompleks olejów które mogą potencjalnie obciążyć młodą skórę i skutkować zatkaniem porów co może doprowadzić do wyprysków. Należy pamiętać, iż młoda skóra ma znacznie mocniejsze struktury oraz szybsze zdolności regeneracyjne dlatego w wypadku skóry młodej ‘mniej znaczy więcej’.