Skóra sucha i dojrzała

NATURALNIE PRZYWRÓĆ BLASK

Starzenie się to przywilej i honorujemy tę podróż, dbając o naszą skórę profesjonalnie

Typowe problemy ze skórą suchą i dojrzałą

GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI


NIERÓWNY KOLORYT SKÓRY


SUCHOŚĆ


SZARZYZNA

Nigdy nie piszę recenzji, ale używałam tak wielu produktów w ciągu moich 45 lat i żadne nie wyróżniają się tak bardzo jak Wasze produkty.
MARIA

Twoje remedium na oznaki starzenia

Najczęściej zadawane pytania

Posiadamy ofertę produktów profesjonalnych, których skuteczność została potwierdzona klinicznie.

Pielęgnacja na dzień: Dla kobiet w wieku 50+ oraz 60+ polecamy krem Casmara Q10 Rescue Dla kobiet w wieku 40+ polecamy krem Casmara Infinity Dla kobiet borykających nie tylko ze zmarszczkami ale również z przebarwieniami zalecamy kompleksowy krem Casmara Lightening

Pielęgnacja na noc: Superkoncentrat Night Cure będzie stanowić idealne uzupełnienie codziennej rutyny pielęgnacyjnej nocą.

Tak, i to całkiem spora. Kremy na dzień zwierają filtry chroniące przed przyspieszającym procesy starzenia promieniowaniem UV. Mają także lżejszą konsystencję. Kremy na noc zawierają więcej składników odżywczych i regenerujących (szczególnie te dla osób w wieku 50+). Wynika to z tego, że w nocy skóra szybciej wchłania znajdujące się w kremach substancje, a to przekłada się na jej lepszą regenerację.

Tak. Mamy hojny program próbkowania, który pozwala wypróbować 3 nasze produkty za 20 PLN z bezpłatną wysyłką krajową. Nasze zestawy próbek można znaleźć tutaj .