Twój koszyk

Casmara

Casmara to rodzinna hiszpańska marka dermokosmetyczna założona w 1974 roku z siedzibą w Walencji oraz Miami. Jej celem jest zaoferowanie innowacyjnej pielęgnacji dermatologicznej.

Firma oferuje skuteczne kosmetyki, do produkcji których wykorzystuje się specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne, innowacyjną technologię i dbałość o detale.

Dzięki autorskiemu połączeniu, kosmetyki zapewniają natychmiastowo zauważalne odmłodzenie skóry, liftingujące uniesienie i promienny wygląd twarzy. Dzięki kosmetykom, codzienna pielęgnacja stanie się przyjemnym rytuałem, dającym Twojej skórze to, czego najbardziej potrzebuje.

Casmara posiada własne laboratorium oraz dział badawczo-rozwojowy połączony z działem produkcyjnym, w którym największe starania przykłada się do zachowania najwyższych standardów jakości kosmetyków. Nieustające innowacje i ciągły rozwój umożliwiły marce Casmara ekspansję na rynki międzynarodowe, co zaowocowało jej obecnością w ponad 70 krajach na całym świecie.

Założyciele marki wskazują, że ich misją jest stać się sprzymierzeńcem piękna kobiet, pomagając im być najlepszą wersją siebie każdego dnia. Kosmetyki, które oferuje Casmara są wykonane z pasją, sercem i zaangażowaniem oraz dbałością o jakość każdego z procesów produkcji.

  • 46 lat doświadczenia w branży dermokosmetyków.
  • Własne laboratorium z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny i kosmetologii.
  • Kosmetyki o unikalnych formułach, zapewniające sprawdzone rezultaty poparte badaniami medycznymi.
  • Badania prowadzone przez własnych inżynierów chemicznych i farmaceutycznych pozwalają na właściwe stężenie i kombinację najbardziej skutecznych składników aktywnych.
  • Produkty, które wyznaczają trendy. Twórcy oryginalnej i ekskluzywnej Maski Algae Peel-Off od 1979 roku.
  • Obecność w ponad 70 krajach na całym świecie od Kanady przez Stany Zjednoczone, Meksyk i Chile. Potem przez Kuwejt, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Liban do Hongkongu i Japonii. Z Niemiec do Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i w końcu do Polski.

Casmara produkuje dermokosmetyki nie tylko dla klientów indywidualnych, dba również o segment profesjonalny. Zabiegi profesjonalne marki Casmara są dostępne w najlepszych hotelach i salonach SPA, m.in. w sieci hoteli Hilton.

NOVALERM to kosmetyki zdrowego piękna, które pomagają zadbać nie tylko o wygląd, ale również zdrowie i dobre samopoczucie.