Piękno ukryte w wodzie

Piękno ukryte w wodzie

Woda to używany od wieków i niepowtarzalny składnik kosmetyczny.
Dostarczanie odpowiedniej ilości wody do organizmu jest często wymieniane jako tajemnica pięknego wyglądu skóry mimo upływu lat, a w dzisiejszych czasach stylowa butelka wielokrotnego użytku jest niezbędnym dodatkiem nie tylko podczas podróży lecz także podczas życia codziennego.

Często słyszymy różniące się opinie dietetyków i innych ekspertów na temat tego ile wody dziennie potrzebuje nasz organizm, nie ma wątpliwości, że picie dużej ilości wody każdego dnia jest ważne ponieważ to właśnie z niej w większości składa się nasze ciało. I to właśnie między innymi woda napędza organizm do działania. Wiele można zyskać stosując wodę lub produkty nawilżające na skórze. Pisząc to mamy na myśli stosowanie produktów zawierających tę WŁAŚCIWĄ wodę – wodę himalajską.

Lecznicze zastosowanie wody pozyskiwanej ze źródeł górskich lub termalnych znajduje zastosowanie w leczeniu różnych chorób skóry od czasów starożytnych. Szeroki wachlarz korzyści zdrowotnych i skórnych obejmuje leczenie skóry bardzo wrażliwej lub skłonnej do podrażnień, łagodzenie bólu stawów, zmniejszanie objawów zapalenia stawów i łagodzenie oparzeń.

Czy wiesz, że czysta woda źródlana – zebrana bezpośrednio u podnóża Himalajów – zapewnia najwyższe stężenie makroelementów niezbędnych do skutecznej terapii? Podróż naszej cennej wody prowadzi przez himalajskie szczyty, filtrując przez bogate w minerały kamienie i glebę przez ponad 20 lat zanim trafi do źródła. Tak się składa, że ​​minerały, które woda wchłania – wapń, magnez i potas – to wspaniałe trio zwiększające wilgotność, zwalczające przeciwutleniacze, chroniące naskórek, które w połączeniu świetnie działają na rzecz nawilżenia i utrzymania zdrowej skóry.

Wapń pomaga w rotacji komórek, regulując szybkość, z jaką naskórek wytwarza nowe komórki. Magnez aktywuje liczne enzymy i działa jako przeciwutleniacz, a także jako bariera chroniąca skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Tymczasem potas pomaga utrzymać zdrową zewnętrzną barierę skórną i reguluje bilans wodny.

Kolejny ciekawym faktem na temat naszej himalajskiej wody źródlanej jest to, że jest alkaliczna. Dokładnie z poziomem PH 7,8.
Dlaczego to jest ważne?
Woda alkaliczna jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy, które pomagają neutralizować wolne rodniki i spowalniają proces starzenia się skóry poprzez usuwanie toksyn z komórek naszego ciała. Wspiera także inne komórki i tkanki, umożliwiając im regenerację i odnawianie.

Nie musisz planować wyjazdu do stóp Himalajów, aby zanurzyć się w upiększającej źródlanej wodzie, zafunduj swojej skórze kolekcję kosmetyków do pielęgnacji jakiej nie miała nigdy wcześniej.

Sprawdź naszą ofertę na www.novalerm.com

Podobne wpisy

2 Comments

  1. This article offers a fascinating perspective on the subject. The depth of research and clarity in presentation make it a valuable read for anyone interested in this topic. It’s refreshing to see such well-articulated insights that not only inform but also provoke thoughtful discussion. I particularly appreciated the way the author connected various aspects to provide a comprehensive understanding. It’s clear that a lot of effort went into compiling this piece, and it certainly pays off. Looking forward to reading more from this author and hearing other readers’ thoughts. Keep up the excellent work!

  2. Fantastic article! I appreciate how clearly you explained the topic. Your insights are both informative and thought-provoking. I’m curious about your thoughts on the future implications of this. How do you see this evolving over time? Looking forward to more discussions and perspectives from others. Thanks for sharing!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *