Odkryj świat

Formuła Herbal Essentials

Podstawą do tworzenia kosmetyków Herbal Essentials jest woda himalajska. Woda zbierana u podnóży gór spływając ze szczytów nabiera wielu składników wzmacniających skórę takich jak wapń, magnez i potas.

Odkrywaj kosmetyki dla siebie

Marka Herbal Essentials została zainspirowana czystością gór himalajskich co przekłada się na każdy aspekt marki, od opakowań, które są przyjazne środowisku i w pełni degradowalne, przez nietestowanie swoich produktów na zwierzętach, po tzw. czysty skład gdzie znajdziemy ponad 90% składników pochodzenia naturalnego. Ponadto produkty Herbal Essentials nie zawierają parabenów, siarczanów, olejów mineralnych i silikonów.

Kosmetyki Herbal Essentials są zasilane czystą himalajską wodą źródlaną, która sprawia, że możesz cieszyć się piękną cerą, a także pomaga zachować zdrowy wygląd skóry. Himalajska czystość jest sercem każdego produkty zapewniając skuteczną pielęgnację nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Woda zaczyna swą podróż na jednym z najwyższych szczytów świata – Nanga Parbat, który znajduje się na wysokości 8126 metrów nad poziomem morza. Cała ta podróż zajmuje kilka lat zanim każda kropla dopłynie do podnóża góry gdzie jest zbierana w najczystszej możliwej postaci.

Produkty Herbal Essentials poza krystalicznie czysta himalajska wodą źródlaną zawierają w swoim składzie starannie wyselekcjonowane składniki botaniczne inspirowane ajurwedą. Ajurweda jest starohinduską sztuką leczenia ale przede wszystkim sztuką zachowania pierwotnej równowagi organizmu – czyli zdrowia.

Składniki te są rozpoznawane ze względu na ich szczególne zalety dla skóry, które są głęboko zakorzenione w zasadach ajurwedyjskich. Użyte do produkcji składniki mają sprawdzone od dekad zalety oraz oferują wegańską, czystą i zdrową pielęgnację skóry.

Herbal Essentials łączy starożytną mądrość piękna z nauką. Region Himalajów od pokoleń ma swoje wierzenia dotyczące piękna i dobrego samopoczucia, oparte na znajomości przyrody i obcowaniu z nią. Proste, skuteczne składniki bez dodatku zbędnej chemii i konserwantów sprawiają, że jest to fascynujące miejsce do badań możliwości natury, które są filarem marki.

Coming soon